LÜTFEN BEKLEYİN...
l?tfen bekleyin
Hizmetlerimiz
DOMAIN
HOSTING
DATACENTER
DİĞER HİZMETLERİMİZ
DESTEK
HAKKIMIZDA
Gelişmiş DNS Yönetimi
1. http://www.medyabim.com.tr'ye üye olduğunuz kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaptıktan sonra, Hesabımdaki Hostingler'in karşısında bulunan Göster/Düzenle bağlantısına tıklayın.
 
 
2. Açılan bu yeni sayfada hesabınızdaki tüm hostingleri göreceksiniz. Paneline girmek istediğiniz hostingin karşısında bulunan "Hosting Yönet" bağlantısına tıklayın.
 
 
3.Sonra yeni bir pencerede hosting kontrol paneliniz açılacaktır. Diğer özellikler altında DNS Yönetimi sekmesine tıklayın.
 
 
4. DNS yönetimine tıkladıktan sonra açılan pencerede WWW kaydını, spf kaydını,sundomain yönlendirme veya mail mx ayalarını düzenleyebilirsiniz. www ip adresi düzenlendiğinde web sitenizin www bölümü belirttiğiniz ip adresinde yayınlanacak demektir.
5. Mx Kaydını yazdıktan sonra Ekle butonuna tıklayarak ekleyebiliriz.
(not: mail ip adresi değişikliği yapıldığında mail listeleri sekmesi altında mx kayıtlarına tıklayıp Use this server to handle my emails. If not, change the MX record and uncheck this option seçeneğindeki işareti kaldırmanız gerek bu işlem emaillerin medyabim dışında bir yerde olduğunu belirtir.