LÜTFEN BEKLEYİN...
l?tfen bekleyin
Hizmetlerimiz
DOMAIN
HOSTING
DATACENTER
DİĞER HİZMETLERİMİZ
DESTEK
HAKKIMIZDA
Kontrol Panel Bilgileri
Sunucularda Gelişmiş ve Kendini İspatlamış DirectAdmin Kontrol Panel Ücretsiz Kurulmaktadır.

Proaktif Sunucu Yönetim Hizmeti:
Proaktif nedir? Beklenen, olası bir zorluk durumunda mücadele etmeye hazır olmak demektir. Bu yaklaşımdan yola çıkarak tüm sunucularımızı yapılandırırken herhangi bir veri kaybı yaşanmaması için önlememizi alarak proaktif sunucu yönetim desteğini sağlamaktayız. Sunucu güncellemeleri güvenlik yapılandırması,spam kara liste takibi, bu hizmetin içinde sunulmaktadır. Tüm Sunucularda php-mysql-linux-ioncube ve DirectAdmin Kontrol Panel yüklenip yapılandırılmaktadır. Medyabim olarak Linux işletim sistemine sahip kiralık sunucuların Suncu Yönetimi,Reseller Paket Yönetimi,Hosting Paket Yönetimi için uzun yıllardır DirectAdmin kullanarak web kontrol paneli hizmetleri sunmaktayız.

Sunucunuzda .net/asp çalıştırma ihtiyacında windows lisans bulunması gerek kiralık lisans fiyatları aşağıdadır. Kontrol paneli lisansı ayrıca ücretlendirilmektedir Medyabim ile Microsoft arasında SPLA anlaşması mevcuttur, kiralık lisans kullanabilirsiniz, windows sunucularınız üstünde uzak erişim ile muhasebe programı-web sitesi yada benzer programlar çalıştırabilirsiniz

Medyabim Datacenter Windows Lisans Kiralama Fiyatları Aylık


Microsoft SPLA Anlaşmalı Datacenter Kiralık Lisans Fiyat Listesi

Ürün Kodu Ürün Açıklaması Lisans Tipi Program Ürün Ailesi Birim Fiyat
228-05018 SQLSvrStd ALNG LicSAPk MVL SAL Corporate SPLA SQL Server Standard Edition $19,00-1 User
P73-04837 WinSvrStd ALNG LicSAPk MVL 1Proc Corporate SPLA Windows Server Standard $20,00-1 CPU
6WC-00002 WinRmtDsktpSrvcsSAL ALNG LicSAPk MVL Corporate SPLA Win Rmt Dsktp Svcs SAL $7,00 -1 User
SQL Server Std SAL ve Remote Desktop kullanıcı başına, Windows Servre Standard fiziksel sunucudaki CPU başına lisanslanır.