LÜTFEN BEKLEYİN...
l�tfen bekleyin
Hizmetlerimiz
DOMAIN
HOSTING
DATACENTER
DİĞER HİZMETLERİMİZ
DESTEK
HAKKIMIZDA
ICANN Açıklama
ÇOK ÖNEMLİ UYARI : Domain SAHİP/TRANSFER Bilgi Güncelleme
ICANN tarafından konulmuş IRTP(INTER-REGİSTRAR TRANSFER POLICY) kuralı gereği domian transfer ve whois değişikliği, güncelleme yapmak istenildiğinde bilgilerin güncellenmesi için ESKİ ve YENİ e-mail adreslerine gönderilen kontak doğrulama maillerinden onay verilmesi gerekmektedir. Eski ve yeni email adresinden onaylama işlemi gerçekleştikten sonra domain transferi başlayacak veya kontak bilgileri yeni bilgiler ile güncellenmektedir.
Domain adı için tescil sahibi iletişim bilgilerini güncellemek amacıyla isteğiniz alındı. Geçerli kayıtları korumak ve hileli etkinliği önlemek amacıyla ICANN, yeni bilgileri kayıt defterine göndermeden önce doğrulamamızı ister.
ÖNEMLİ : Yeni kayıtların bilgilerinin geçerli olması için her iki taraf da değişiklikleri onaylamalıdır. sizin ve domain whoisde yazan eski sahibin email adreslerine gelmiştir email
DİKKAT : Sadece bir emaile gelen mesajı onaylamak yeterli değildir. Hem talep eden hem domain whois de yazan emaile giden linkler onaylandıktan sonra, 1 saat içinde whois yani domain sahibi veya transfer bilgileri değişmiş olacaktır.