Sipariş Verme.

Seçtiğiniz paketlerin siparişini vermek kısa ve kolay bir işlemdir. 3 Adımda siparişinizi verebilirsiniz.

Sepet Kontrolü : Sipariş verme işlemine geçmeden önce Sepetim linkini kullanarak Alışveriş Sepeti sayfasından ürün ve fiyat kontrolü yapmanızı tavsiye ederiz. Bu sayfada ürün silebilir ya da adet değiştirebilirsiniz.

Fatura ve Ödeme Bilgileri : Fatura adresiniz üye bilgilerindeki adresinizdir. Fatura adresinzi Profilim sayfasından değiştirebilirsiniz. Aynı sayfa içinde Ödeme kanallarından birini seçerek sonraki adıma geçilir.

Son Kontrol ve Ödeme Onayı : Girdiğiniz tüm bilgilerin görüntülendiği sayfada son olarak bilgilerin doğruluğundan emin olup ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

DİKKAT : Ödeme gerçekleştiğinde, bu bilgiyi içeren bir sayfa açılır. Bu sayfa açılmadan pencereyi lütfen kapatmayın. Birçok kullanıcı Gönder tuşuna basıp pencereyi kapatmaktadır. Alışverişin Gerçekleşmesi İçin Onay Sayfasının Görüntülenmiş Olması Gerekmektedir. Siparişin Alındığı bilgisini içeren sayfa açıldıktan sonra İleri butonuna basın. Sitemizden ayrılırken Sayfanın Üst bölümünde yer alan Üye Çıkışı linkini tıklayın.