İade Koşulları ve Değiştirme İşlemleri.

I.Hosting:
Almış olduğunuz hosting paketinizi memnun kalmadığınız takdirde (30) gün içinde iade edebilirsiniz. Hositng iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranız ve sipariş numaranızı içeren bir email ile destek@medyabim.com adresine gönderiniz. Şirketimiz gönderdiğiniz e-mail veya faksı alır almaz sizinle temasa geçecek, hostingi nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Paketinizle beraber adınıza kesilen faturada geri gönderilmelidir. İade edilen paket yerine bir başka paket veya paket bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle denecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

II. Domain:

Alan adını aldım ama beğenmedim değiştebilirmiyim ?
Hayır, alan adı siparişi verildikten sonra değiştirmek veya iptali mümkün değildir, Alan adını tescil eden registrar lar değiştirme veya iptal etmedikleri için böyle bir değiştirme veya iptali yapamamaktayız. Alan adınızı tescil veya transfer ederken lütfen daha dikkatli işlemlerinizi sonuçlandırınız.

Kendime ait name server kullanabilirmiyim.
Evet, ns1.alanadiniz.com ve ns2.alanadiniz.com seklinde name server kullanabilirsiniz. Bu seçeneği sadece bayi paketlerimize ücretsiz vermekteyiz diğer durumlar için irtibata geçiniz.

Kredi kartı ile ödeme yapmak güvenlimi:
Web sitemiz 128 bit SSL sertifikasına sahip olup, kredi kartı bilgileriniz Sanal POS hizmetini aldığımız Garanti Bankası sunucularına şifrelenmiş olarak gitmektedir. Kredi Kartı Bilgileriniz hiç bir şekilde tarafımızda saklanmamaktadır. Kredi kartı onayı ve diğer tüm işlemler Garanti Bankası hesaplarımızda gerçekleşmekte olup, Garanti Bankası Sanal POS kullanan firmaları sıkı bir güvenlik ve ticari itibar soruşturmasından geçirmektedir.

Porno, mp3 yada warez türü siteleri yayınlayabilirmiyim.
Hayır, mevcut kanunlara göre suç sayılan ve genel ahlak çerçevesi dışına çıkan her türlü içeriğe serverlarımızda yayınlanmasına karşıyız. Bu tür siteleri ücreti iadesi yapılmaksızın sistemden kaldırılmaktadır.